توضیحاتی درباره یارانه نان
تاريخ ارسال خبر : 11 می 2013 | ساعت 12:49 | کد خبر: 26279 | sv2 | چاپ این مطلب

دبیر ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها با بیان این‌که در حال حاضر هر ایرانی ماهانه ۵۰ هزار ریال یارانه نان دریافت می‌کند، گفت: در سال جاری در صورت افزایش مجدد قیمت نان، پس از نهایی شدن بودجه و تعیین قیمت خرید تضمینی گندم، یارانه آن پرداخت می‌شود.

به گزارش “عسلویه نیوز” به نقل از ایسنا، محمدرضا فرزین  درباره یارانه نان اظهار کرد: در حال حاضر مبلغ ۴۵۵ هزار ریال به صورت ماهانه به هر فرد ایرانی پرداخت می‌شود که ۴۰۵ هزار ریال آن بابت اصلاح قیمت حامل‌های انرژی و آب و ۵۰ هزار ریال آن بابت نان است.

وی در ادامه با بیان اینکه در سال گذشته با توجه به افزایش قیمت تضمینی خرید گندم از کشاورزان توسط دولت، مجددا قیمت آرد و متعاقب آن نان نیز افزایش یافت، خاطرنشان کرد: بر این اساس مقرر شد معادل این افزایش مبلغ ۲۸۰ هزار ریال برای کل سال ۱۳۹۱ به هر فرد ایرانی پرداخت شود که این امر در سال گذشته عملیاتی شد.

دبیر ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها با تاکید بر این‌که در سال ۱۳۹۲ همچنان پرداخت ۵۰ هزار ریال یارانه نان به طور سرانه و ماهانه در قالب ۴۵۵ هزار ریال یارانه پرداختی مشابه سال ۱۳۹۱ ادامه خواهد داشت و قطع نمی شود،‌ ادامه داد: بدیهی است افزایش مجدد یارانه نان، پس از نهایی شدن بودجه و تعیین قیمت تضمینی گندم و درآمدهای سازمان هدفمندی‌ یارانه‌ها با مصوبه مجلس از این محل قابل بررسی و تصمیم‌گیری است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ