دنیزلی نوش دارو بعد از مرگ سهراب بود
تاريخ ارسال خبر : 11 می 2012 | ساعت 10:49 | کد خبر: 12623 | sv5 | چاپ این مطلب

پییشکسوت تیم پرسپولیس گفت: علت نتایج بد و بی‌سابقه اخیر پرسپولیس حاشیه‌هایی است که در این تیم به وجود آمده و بازیکنان این تیم هم غرق در حواشی هستند.


  محمد پنجعلی در گفت و گو با ایلنا با بیان مطلب فوق اظهارداشت: اگر دنیزلی زود‌تر مربی‌گری این تیم را برعهده می‌گرفت، امکان تاثیرگذاری بیشتر داشت، زیرا وی زمانی به پرسپولیس آمد که این تیم افت زیادی کرده و بیشتر تماشاچی‌های خود را از دست داده بود.

وی معتقد خاطر نشان کرد: مشکلات پرسپولیس تنها مربوط به بازیکنان و کادرفنی این تیم نیست، بلکه این مشکلات درتمام فوتبال ما وجود دارد. فوتبال ما، غیر حرفه‌ای است و بافت فرهنگی آن به مشکل خورده و از سوی دیگر برنامه ریزی اصولی نیز در فوتبال ما وجود ندارد.

این پیشکسوت فوتبال در پاسخ به اینکه چرا حتی حضور علی پروین هم نتوانست کمکی به این تیم بکند، گفت: علی پروین که نمی‌تواند معجزه بکند. وی تا جایی که می‌توانست تجربیات خود را در اختیار پرسپولیس قرار داد ولی اینکه چگونه از این تجربیات استفاده شده، مشخص نیست.

وی در مورد راهکارهای اخصوصی سازی در فوتبال ذعان داشت:باید در بخش درآمد زایی مدیریت مناسبی داشته باشیم اگر درآمدهای باشگاه‌ها از طریق مردم باشد دیگر باشگاه با مشکلات مالی مواجه نخواهد شد.

پنجعلی در پایان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از راهکاری موجود برای باشگاه هایی مانند پرسپولیس و استقلال، راه اندازی تلویزیون خصوصی است که اگر این اتفاق بیفتد همه باشگاه‌ها می‌توانند از این طریق درآمدزایی مناسبی داشته باشند و به این ترتیب بخش مالی باشگاه ها تقویت می شود و بسیاری از مشکلات موجود تحت شعاع قرار خواهد گرفت.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ