قلعه‌نویی: خواسته‌هایم برآورده شود سفید امضا می‌کنم
تاريخ ارسال خبر : 12 می 2012 | ساعت 8:47 | کد خبر: 12699 | sv4 | چاپ این مطلب

سرمربی تراکتورسازی گفت: در صورتی که مسئولان باشگاه شرط‌های من را بپذیرند قرارداد سفید امضا می‌کنم.


 امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش برابر ملوان و کسب عنوان نایب قهرمانی یازدهمین دوره لیگ برتر گفت:‌ برای فصل آینده با تراکتورسازی قرارداد سفید امضا می‌کنم اما این موضوع به شرطی است که با توجه به اینکه به آسیا راه یافته‌ایم بازیکنان مدنظرم را جذب کنم و همچنین بازیکنانی که در حال حاضر هستند در این تیم بمانند.

وی ادامه داد: مشکلات مالی نباید اینگونه باشد باید بتوانیم تمام مسائل را حل کنیم تا تیم با آرامش کامل به رقابت‌های خود در لیگ بپردازد.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به قضاوت ترکی و ممبینی عنوان کرد: ترکی و ممبینی قهرمانی را از تراکتورسازی گرفتند چرا که در بازی‌های رودررو برابر استقلال و سپاهان ۱۲ امتیاز به ضرر ما شد. قهرمان واقعی تراکتورسازی است.

* پس از پایان بازی تراکتورسازی و ملوان و کسب عنوان نایب قهرمانی توسط نماینده تبریز هواداران در ورزشگاه به شادی و پایکوبی پرداختند و با آتش‌بازی خوشحالی خود را نشان دادند. همچنین تماشاگران شعار قهرمانی تراکتورسازی را سر می‌دادند.

* جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی نیز گفت: قهرمان واقعی هواداران تراکتورسازی هستند و امیدوارم سهمیه آسیایی ما ۳٫۵ شود تا بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شویم.

* بازیکنان با پرچم بزرگی از تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه دور افتخار زدند. امیر قلعه‌نویی نیز در ورزشگاه دور افتخار زد.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ