رونالدو: با قدرت شروع کنیم، قهرمان می‌شویم
تاريخ ارسال خبر : 16 می 2013 | ساعت 14:55 | کد خبر: 26440 | sv29 | چاپ این مطلب

 ستاره پرتغالی رئال مادرید معتقد است تیمش در صورتی که جمعه شب در دیدار مقابل اتلتیکو با قدرت شروع کند، قهرمان کوپا‌دل‌ری خواهد شد.
 رونالدو2
کریستیانو رونالدو از هواداران رئال مادرید خواست در فینال کوپا‌دل‌ری همان طور عمل کنند که در دور برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا به تشویق تیمشان پرداختند.

به گزارش فارس،ستاره پرتغالی در گفت‌و‌گو با وب‌سایت و کانال تلویزیونی رسمی باشگاه با یادآوری استقبالی که هواداران با ورود اتوبوس بازیکنان به برنابئو از آنها داشتند، گفت: فوق‌العاده بود. در زمان حضورم در مادرید تاکنون چنین چیزی ندیده بودم. واقعا استثنایی بود، لحظه منحصر به فردی که هیچ کدام از بازیکنان فراموش نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: امیدوارم همین اتفاق روز جمعه هم تکرار شود زیرا به ما انگیزه می‌دهد تا تمام تلاشمان را در زمین انجام دهیم. این همان چیزی است که ما می‌خواهیم.

رونالدو خاطرنشان کرد: برای به دست آوردن این قهرمانی بسیار هیجان‌زده هستیم و می‌خواهیم پیروز شویم. می‌دانیم که بازی سختی مقابل حریفی از همین شهر خواهیم داشت. نمایش بزرگی خواهد شد. بیایید امیدوار باشیم که رئال مادرید قهرمان می‌شود.

وی اضافه کرد: فینال عجیبی خواهد شد زیرا ما در ورزشگاه خودمان بازی می‌کنیم اما هواداران دو تیم در ورزشگاه ۵۰ – ۵۰ هستند. اما این مانع از اشتیاق ما برای قهرمانی نمی‌شود. می‌دانیم که جایگاه تماشاگران بین دو تیم تقسیم شده است. بهترین تیم برنده خواهد شد. اگر با قدرت وارد زمین شویم و همان طور که می‌دانیم بازی کنیم، پیروز می‌شویم.

کریستیانو رونالدو تأکید کرد: مثل بقیه مسابقه‌ها خودم را برای این دیدار آماده می‌کنم اما با مسئولیت بیشتر. من از لحاظ روانی با یک روحیه وارد تمام مسابقات می‌شوم اما این فینال است. مسابقه ویژه‌ای است اما انگیزه من همیشه همان است: کمک به رئال مادرید به بهترین شکلی که می‌دانم؛ یعنی عالی بازی کردن، گل زدن و پاس گل دادن. نگران نیستم و من و هم‌تیمی‌هایم عالی بازی می‌کنیم. برای بازی جمعه شب آماده هستیم. باید قوی شروع کنیم درست همان طور که این باشگاه که بهترین در جهان است، می‌داند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ