مردم نباید فریب سوابق خوب برخی افراد بخورند
تاريخ ارسال خبر : 17 می 2013 | ساعت 21:46 | کد خبر: 26457 | sv8 | چاپ این مطلب

“عسلویه نیوز” مدیر کل پژوهشی حوزه علمیه خواهران کشور در جمع اساتید و طلاب حوزه علمیه گلپایگان بیان داشت: انتخابات امسال بسیار پیچیده‌تر از سال ۸۸ است، اگر بصیرت همگانی نباشد احتمال خطر فراوان است.اسماعیلی نیا

ایشان در ادامه افزود: علما نباید به بهانه انحرافات دولت فعلی شانه از زیر بار مسئولیت خالی کنند چرا که حوزه‌های علمیه و علما همیشه ملجأ مردم بوده‌اند و مردم هم به هدایت‌های علما نیازمندند و هم اعتماد دارند.

 

حجت الاسلام اسماعیل نیا در ادامه خاطر نشان کرد: این  حکومت اسلامی به سادگی و ارزان به دست نیامده که به سادگی از دستش بدهیم.

 

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با انتخاب فرد اصلح افزود: البته برای جمع بندی نهایی باید چند روز دیگر صبر کرد، تلاش‌هایی برای اجماع اصول‌گرایان آغاز شده است که امید است سریع‌تر به نتیجه برسد. اما شاخصه ی اصلیِ ملتِ ولایتمدار، باید میزان تبعیت بیشتر کاندیداها از رهبری باشد.

 

مدیر موسسه ریحانه المصطفی(س) با اشاره به برخی چهره‌های معروف که در ساعات آخر برای کاندیداتوری ثبت نام کردند خاطرنشان کرد: این افراد در امتحان ولایتمداری مردود شدند.

 

حجت الاسلام اسماعیل نیا با بیان اینکه دل‌خوشی رسانه‌های بیگانه از کاندیداتوری برخی از چهره های انتخاباتی بهترین شاهد در فاصله گرفتن آن‌ها از آرمان‌های انقلاب است تاکید کرد: مردم نباید فریب سوابق خوب برخی افراد بخورند. میزان، حال فعلی افراد است.

 

ایشان در پایان با تبریک فرا رسیدن ماه رجب، این ماه را مقدمه‌ای برای حضور در میهمانی بزرگ خداوند(ماه رمضان) دانسته و افزود: ماه رجب اولین قدم برای درک رمضان و شب قدر است، لذا باید قدم اول را محکم برداریم و از فرصت رجب برای استغفار و تقرب الهی استفاده کنیم.

 


نظرات کاربران 

۲ پاسخ به "مردم نباید فریب سوابق خوب برخی افراد بخورند"

 1. ali گفت:

  مردم حتما باید فریب تو رو بخورن ؟
  معلومع چی میگی ؟ ملت رو چی فرض کردین

 2. رضا گفت:

  به نظر اینجور حرف زدن ونکاه از بالا بیشتر توهین به گوینده مطلب است تا شنونده
  انسان اگر به افکار دیگران احترام بگذاره در واقع نشون از بزرگی منش خودش هست .
  حالا جالبه بعضیا به جای توصیه اینچنینی یه کم در مورد عملکرد خودشون هم دقت کنند
  باید در یک جمهوری به مردم اعتماد کرد وفقط شرایط روشنگری را فراهم کرد وبس
  بقیه قضایا وانتخاب باید با مردم باشه .کما اینکه در هر شکل عواقب بعدی آن با مردم است.
  برای من جای سواله چرا بعضی ها فکر می کنند خیلی می فهمن که اینجور تز مدن
  این یعنی چی؟اگر منظورتون آقای هاشمیه که فکر نکنم اینجور باشه که شما ازش حرف میزنین ایشون با سابقه بزرگ انقلابی حالا شماها اینجور دربارش میگین که واویلا
  اگه منظورتون آقای مشایی بدونین که دست پخت دولت آقای احمدی نژاد وشما هاست که تا دیروز حلوا حلواش میکردین حالا اینجور ذلیل شده باز پناه برخدا
  فقط خواهشنا رک باشین ،هیچ چیزی به اندازه دوپهلو صحبت کردن ظلم نیست.وهمیشه دورنگی نمادی به جز تباهی شخص چیزی در بر نداره.
  امیدوارم مردم با درک خودشون دست به انتخاب بزن ومیتونن این کار رو هم انجام بدهند

ارسال یک پاسخ