افتتاح بزرگترین مرکز تخصصی دندانپزشکی جنوب در بوشهر
تاريخ ارسال خبر : 28 می 2013 | ساعت 18:08 | کد خبر: 26728 | sv140 | چاپ این مطلب

با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزرای بهداشت و راه و شهرسازی بزرگترین مرکز تخصصی دندانپزشکی جنوب کشور در بوشهر افتتاح شد.

به گزارش”عسلویه نیوز” به نقل از  روابط عمومی استانداری بوشهر، معاون اول رئیس جمهور گفت: این سومین مرکز درمانی است که در شش ماه گذشته در بوشهر افتتاح شده و حاصل تلاش استاندار و مسئولان بهداشتی و درمانی این استان است.

محمدرضا رحیمی افزود: مردم ولایتمدار بوشهر مستحق خدماتی بیش از این هستند که امیدواریم محقق شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز اظهار داشت: امروز همچنین مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب بوشهر با حضور معاون اول رییس جمهور به بهره‌برداری رسید.

حیدری بیان داشت: مرکز فوق تخصصی قلب بوشهر دارای هشت تخت ای‌سی‌یو، ۱۲ تخت سی‌سی‌یو، ۱۷ تخت پست آنژیو و پست سی‌سی‌یو و سه اتاق عمل قلب است که اکنون دو پزشک فوق تخصص در آن اعمال جراحی قلب انجام می‌دهند و یک پزشک دیگر نیز به زودی به جمع آنان می‌پیوندد.

وی گفت: برای ساخت و تجهیز این مرکز که دارای بخش‌های مختلف اتوپلاسی، آنژیوگرافی، کارگذاری دریچه قلب و ضربان‌ساز قلب است، ۶۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: کلینیک تخصصی آموزشی درمانی دانشکده دندانپزشکی نیز یکی دیگر از خدمات دولت دهم در استان بوشهر است و بزرگترین مرکز تخصصی دندانپزشکی در جنوب کشور است.

حیدری گفت: این کلینیک تخصصی دارای ۳۵ یونیت دندانپزشکی و چهار بخش تشخیص، ایزوله، رادیولوژی و لابراتوار برای پروتز و ارتودنسی است که قادر است همزمان ۳۵ نفر را درمان کند.

وی اظهار داشت: کلینیک تخصصی آموزشی و درمانی دندانپزشکی بوشهر که در آن تجهیزات پیشرفته و مدرن دندانپزشکی نصب شده با زیر بنای یک‌هزار و ۵۰ متر مربع در دو طبقه و با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال در کوتاهترین زمان ساخته شده است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ