اطلاعیه ناجا برای برگزاری انتخابات
تاريخ ارسال خبر : 13 ژوئن 2013 | ساعت 15:13 | کد خبر: 27067 | sv12 | چاپ این مطلب

پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدار به بزرگ پاسدار تاریخ، حضرت سید الشهدا(ع)، در راه صیانت از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و رشادت‌ها و حماسه آفرینی‌های آنان در طول ۸ سال دفاع مقدس هرگز از اذهان ملت شریف ایران پاک شدنی نیست.
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای با اعلام اتخاذ تدابیر مناسب برای تأمین امنیت انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای شهر و روستا، اعلام کرد: بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های رأی، دوشادوش نیروهای مسلح و مردم بصیر ایران اسلامی، نقش تاریخی و تکلیف الهی خود را در تحقق حماسه سیاسی ایفا کرده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهد کوبید.

به گزارش ایسنا، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه ای ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت امام زین العابدین (ع) روز پاسدار و جانباز را گرامی داشت.

دراین اطلاعیه آمده است: «سوم و چهارم شعبان المعظم سالروز میلاد با سعادت بزرگ پاسدار دین و آزادگی، سرور و سالار آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین (ع) است که امام عارفان و مقتدای انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به میمنت و پاسداشت این ایام خجسته از آنها به عنوان روز پاسدار و روز جانباز یاد نموده و آن را در تاریخ اسلام و انقلاب به یادگار و ودیعه گذاشت.

پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدار به بزرگ پاسدار تاریخ، حضرت سید الشهدا(ع)، در راه صیانت از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و رشادت‌ها و حماسه آفرینی‌های آنان در طول ۸ سال دفاع مقدس هرگز از اذهان ملت شریف ایران پاک شدنی نیست.

جانبازان سرافراز ایران اسلامی نیز سند زنده ایثارگری و ترجمان بی بدیل جانفشانی و فداکاری در راه حفظ ارزشهای اسلام ناب محمدی (ص) و به تعبیر مقام عظمای ولایت شهیدان زنده ای هستند که در راه جهاد با یزیدیان زمانه، با سلاح ایمان، عقیده و معنویت، دست از تمام وابستگی‌های دنیوی خود شسته، به ستیز و نبرد با دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب و دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلام پرداخته اند.

ما خادمان ملت ضمن تبریک مجدد اعیاد شعبانیه مخصوصا روز پاسدار و جانباز به همه پاسداران ، جانبازان و رزمندگان عزیز هشت سال دفاع مقدس بویژه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای « مد ظله العالی » همراه با آحاد مردم عزیز ایران اسلامی با تمام قوا درصحنه حضور یافته و تأکید می کنیم تا پای جان در کنار امت شهید پرور و قهرمان بوده و با همراهی عاشقانه مردم دشمن را مأیوس و طعم تلخ شکست را به کام او خواهیم گذاشت.

نیروی انتظامی با اتخاذ تدابیر مناسب برای تأمین امنیت انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای شهر و روستا، اعلام می دارد که بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های رأی، دوشادوش نیروهای مسلح و مردم بصیر ایران اسلامی، نقش تار

یخی و تکلیف الهی خود را در تحقق حماسه سیاسی ایفا کرده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهد کوبید.»


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ