برخی ستادها دیشب تخلف کردند
تاريخ ارسال خبر : 14 ژوئن 2013 | ساعت 0:14 | کد خبر: 27091 | sv33 | چاپ این مطلب

استاندار تهران گفت: بعضی از ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری روز گذشته مرتکب تخلف شدند و از ستادها با چسباندن پوستر تبلیغاتی بر روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی تخلف کرده و گزارش این تخلفات مستند به مراجع قانونی منعکس شد.

 

به گزارش مشرق، مرتضی تمدن در گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین اقدامات برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اظهار داشت: مجریان انتخاباتی در تهران برای برگزاری حماسه‌ای بزرگ در اوج آمادگی هستند.
 
وی افزود: در استان تهران ۵ هزار و ۸۸۲ شعبه اخذ رأی که شامل ۱۱ هزار و ۹۵۹ صندوق می‌شود مهیا شده و امکانات مربوط به زیرساخت‌های برگزاری انتخابات از لحاظ تدارکات آماده شده است.
 
تمدن افزود: از ساعت ۸ صبح روز ۲۴ خرداد اخذ رأی آغاز می‌شود و به مدت ۱۰ ساعت انتخابات ادامه خواهد داشت و در صورت تمدید مهلت رأی‌گیری از طریق وزارت کشور اعلام می‌شود.
 
استاندار تهران با اشاره به اینکه از امروز به هیچ وجه فعالیت تبلیغاتی قانونی نیست گفت: داوطلبان باید کاملاً مراقبت کنند که قانون تبلیغات انتخاباتی به درستی اجرا شود و خلافی صورت نگیرد.
 
تمدن افزود: قبل از شروع اخذ رأی تمامی شعبات از آثار تبلیغاتی پاک خواهد شد و نمایندگان نامزدهای مستقر در محل اخذ رأی نیز نمی‌توانند نسبت به تبلیغ کاندیداهای مدنظر خود اقدام کنند.
 
وی به تخلفات بعضی از کاندیداهای ریاست جمهوری در روز گذشته اشاره کرد و گفت: بعضی از ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری روز گذشته مرتکب تخلف شدند و از محلی که برای تبلیغات مجوز داشته‌اند فراتر رفتند و قانون را در این خصوص رعایت نکردند.
 
تمدن گفت: بعضی از نامزدها تقاضای حضور هواداران خود در میادین را کردند که به هیچ وجه کارشان قانونی نبوده و برای این اقدام باید از وزارت کشور مجوز دریافت کنند.
 
وی به دیگر موارد تخلفات انتخاباتی اشاره کرد و گفت: شب گذشته نیز بعضی از ستادها با چسباندن پوسترها بر روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی تخلف کرده و گزارش این تخلفات مستند به مراجع قانونی منعکس شده است.
 
استاندار تهران یادآور شد: تاکنون مراحل اجرای انتخابات در اوج آرامش و امنیت برگزار شده است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ