وزیر کشور: نتیجه نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری را تا آخر وقت امروز اعلام می‌کنیم
تاريخ ارسال خبر : 15 ژوئن 2013 | ساعت 14:44 | کد خبر: 27180 | sv13 | چاپ این مطلب

مصطفی محمد نجار گفت: نتیجه نهایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را حداکثر تا پایان امروز برابر تبصره هشت الحاق به ماده ۳۱قانون انتخابات پس از اعلام وصول هیئت مرکزی انتخابات اعلام خواهیم کرد.

خبرگزاری فارس: نتیجه نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری را تا آخر وقت امروز اعلام می‌کنیم

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمد مصطفی نجار وزیر کشور ظهر امروز (شنبه) ضمن تبریک حضور حماسی مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت: حضور شورانگیز ملت ایران در انتخابات ریاست‌جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا را به رهبر معظم انقلاب و مردم تبریک عرض می‌کنم.

وی در مورد روند شمارش آرا نیز خاطرنشان کرد:‌همکاران ما در شعب اخذ رأی دیشب بلافاصله کار شمارش آرا را آغاز و نتایج آن را از نخستین ساعات صبح امروز به عرض ملت شریف ایران می‌رسانند.

وزیر کشور ادامه داد: نتیجه نهایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را حداکثر تا پایان امروز برابر تبصره هشت الحاق به ماده ۳۱ قانون انتخابات پس از اعلام وصول هیئت مرکزی انتخابات اعلام خواهیم کرد.

نجار تصریح کرد: بنابر اصلاحیه قانون انتخابات ریاست جمهوری،   هیئت اجرایی مرکزی انتخابات، که بنده به اتفاق ۱۰ نفر دیگر از جمله وزیر اطلاعات، دادستان کل کشور و یک نفر نماینده ازمجلس در این هیئت عضو هستیم، بعد از وصول گزارش این هیئت نتیجه نهایی را اعلام می‌کنیم.

وی تأکید کرد: تلاش داریم تا آخر وقت امروز نتایج نهایی را اعلام کنیم.

وزیر کشور در مورد انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا نیز گفت: نتایج انتخابات شوراها را ما اعلام نمی‌کنیم و بنا بر قانون خود بخش‌داری‌ها و فرمانداری‌ها پس از گذراندن سیر قانونی نتایج را اعلام می‌کنند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ