ایجاد ۱۰ نمایشگاه طرح ضیافت در همه شهرستانهای استان بوشهر
تاريخ ارسال خبر : 18 ژوئن 2013 | ساعت 12:16 | کد خبر: 27245 | sv18 | چاپ این مطلب

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان ۱۰ نمایشگاه طرح ضیافت در ۱۰ شهرستان استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش جگعسلویه نیوز” رضا عوض‌پور عصر دیروز در نشست تنظیم بازار استان بوشهر با تاکید بر توجه ویژه به امر نظارت و کنترل قیمت کالاها به ویژه اقلام مورد نیاز شهروندان افزود: تامین اقلام ضروری مردم به ویژه در ماه مبارک رمضان از برنامه‌های مهم استان است که باید از سوی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان پی‌گیری و اجرایی شود.

وی وجود میدان میوه و تره‌بار در تمام شهرها ضروری دانست و تصریح کرد: با توجه به این که میوه و تره‌بار از نیازهای روزانه مردم است و در این استان با چند واسطه به دست مردم می‌رسد، وجود میدان میوه و تره‌بار در تمام شهرها ضروری است و در حال حاضر میدان میوه و تره بار بندر بوشهر تعطیل است و این مسئله زیبنده نیست.

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر با تاکید بر این نکته که  نمایشگاه تامین ارزاق عمومی شهروندان در مرکز همه شهرستان‌های استان ایجاد می‌شود افزود: دراین نمایشگاه‌ها ضمن تامین مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی شهروندان ، مقرر شده است اداره کل صنعت و معدن و تجارت استان با تامین سردخانه مورد نیاز تعاونی صیادان برای ذخیره‌سازی و توزیع ماهی در این نمایشگاه‌ها اقدام کند.

عوض‌پور با تاکید بر لزوم برخورد با صیادان متخلف گفت: مقابله با صید ترال و غیرمجاز امری لازم است که از دریابانی انتظار داریم برخورد قاطع با صیادان متخلف انجام دهند.

وی همچنین بر لزوم توزیع مرغ به قیمت مناسب در ماه رمضان تاکید کرد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ