چند میلیون آمریکایی که به این تصویر می نازند
تاريخ ارسال خبر : 2 جولای 2013 | ساعت 13:53 | کد خبر: 27492 | sv15 | چاپ این مطلب

به گزارش دیساپ به نقل از مشرق ، ویلیام راجرز در ماه دسامبر سال ۱۹۳۸ در فورت وورث( واقع در ایالت تگزاس آمریکا) متولد شد.

گرچه او یکی از ده ها عضوِ خاندانِ «راجرز» است که لباس افسری نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا به تن کرد و به عنوان ژنرال چهارستاره ، بازنشسته شد ، اما  تنها راجرزی است که افتخار اعدام ۲۹۰ تروریستِ غیر نظامی!! را در عرض کمتر از یک دقیقه دارد و به خاطر این شجاعت بی نظیر ، مدالِ «لژیون لیاقت» (Legion of Merit) نیز دریافت کرده است.
کاپیتان «ویلیام سی راجرز» ( که در خاندانِ ژنرال های راجرز به «ویل راجرز سوم» شهرت دارد) از سال ۱۹۷۸ تا سال ۱۹۸۹ فرماندهی ناو جنگی «یو اس اس وینسنس) را بر عهده داشت. این کاپیتان از جان گذشته!! در سوم جولای سال ۱۹۸۸ ، طی عملیاتی متهورانه و جوانمردانه ، یک فروند «هواپیمای جنگی حامل کلاهک هسته ای مسافربری!! ایرانی» را با ۲۹۰ مسافر تعلیم دیده برای جنگ های هسته ای ، بر فراز خلیج فارس ، هدف قرار داد و در کمتر از یک دقیقه ، تمامی ۲۹۰ تروریست تعلیم دیده ی!! ایرانی را (که ۶۶ نفر آنان کودکان زیر ۱۰ سال یودند) قطعه قطعه نمود.
  کاپیتان «ویلیام سی راجرزسوم» در پایان خدمت خود به‌خاطر «رفتار بسیار شایسته و انجام خدمات برجسته بین تاریخ آوریل ۱۹۸۷ تا مه ۱۹۸۹ به عنوان افسر فرماندهٔ ناو وینسنس »به دریافت مدال «لژیون لیاقت» از دستان رییس جمهور وقت آمریکا مفتخر شد.
این ژنرال پرافتخار آمریکایی ، امروز در سن ۷۴ سالگی ، مشغول حال و حول بوده و مدال «لژیون لیاقت» خود را به دیوار اتاقش نصب نموده است. هیچ آدم فضولی هم تا به حال بابت اعدام ۲۹۰ تروریست!! از وی سوالی نپرسیده است.
بی شک ، نه تنها خاندانِ ژنرال پرور «راجرز» ، بلکه بشریت به وجود چنین جنگجویان جوانمرد!! و بی باکی!! افتخار می کند.

چند میلیون آمریکایی که به این تصویر می نازند

 

چند میلیون آمریکایی که به این تصویر می نازند

یکی از تروریست های خردسالی که به دست کاپیتان «ویل راجرز» به سزای اعمالش رسید


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ