- Assalouyeh News – پایگاه خبری شهرستان عسلویه - https://assalouyehnews.com -

با پیراهن چلسی از فوتبال خداحافظی می کنم

هنوز یک سال از قرارداد این بازیکن ۳۴ ساله با چلسی باقی مانده است اما او امیدوار است که با مدیران چلسی برای تمدید قرارداد به توافق برسد .


فرانک لمپارد، هافبک باتجربه چلسی، تایید کرد که آماده مذاکره با مدیران باشگاه در مورد آینده اش است. این در حالی است که او چند روز قبل اعلام کرد که در تابستان آینده استمفوردبریج را ترک خواهد کرد.

هنوز یک سال از قرارداد این بازیکن ۳۴ ساله با سیتی باقی مانده است اما او امیدوار است که با مدیران چلسی برای تمدید قرارداد به توافق برسد و آخرین سال های دوران حرفه ای اش را نیز در این باشگاه سپری کند.

به نقل از گل ،او در گفتگو با دیلی میل گفت:” من آماده ام تا در هر جایی که مدیران باشگاه بخواهند، با آنها جلسه بگذارم. من دوران فوق العاده ای را در چلسی سپری کردم و امیدوارم بتوانم همچنان در این باشگاه بمانم.

اگر همه چیز فراهم باشد، من در چلسی بازنشسته خواهم شد و دینی که در ۱۰ سال اخیر بر گردنم بود را ادا خواهم کرد.

احساس می کنم بیش از یک سال در اینجا می مانم. احساس می کنم بیش از یک سال می توانم در سطح اول فوتبال بازی کنم. به اندازه کافی آماده و سرحال هستم.

از نظر بدنی شرایط خوبی دارم و با تجربه ای که در این سال ها به دست آوردم، می توانم به بازیکنان جوان کمک کنم.

دوست دارم این اتفاق رخ دهد. البته فارغ از هر اتفاقی که رخ دهد، چلسی همیشه باشگاه محبوب من خواهد بود.

زمانی برای مذاکره تعیین نشده است. در حال حاضر عجله ای ندارم. شرایط مانند زمانی که ۲۵ ساله بودم، نیست. آن زمان باشگاه برای تمدید قرارداد پاشنه در خانه تان را از جا در می آورد.

اما وقتی از مرز ۳۰ سالگی عبور می کنید، باید بپذیرید که دیگر این اتفاق رخ نمی دهد. این یک مشکل نیست.”

این هافبک باتجربه که به دلیل مصدومیت، رقابت های یورو ۲۰۱۲ را ازدست داد، در مورد غیبت در این رقابت ها گفت:” در آن زمان، ناامیدی بزرگی بود. واقعا ناراحت شدم؛ مخصوصا بعد از فصل فوق العاده ای که در چمپیونزلیگ پشت سر گذاشتیم.”