کتاب احمدی‌نژاد منتشر شد
تاريخ ارسال خبر : 31 جولای 2013 | ساعت 18:39 | کد خبر: 27877 | sv34 | چاپ این مطلب

پدر مقدمه این کتاب آمده است: محمود احمدی‌نژاد بر این باور است که امروز نبرد ما با فاسدان عالم نه در عرصه‌های نظامی، که در میدان فرهنگ و هنر است، در این جبهه از قابلیت‌ها و توانمندی‌های بی‌نظیری برخوداریم و باید آنها را فعال کنیم.

مجموعه دیدگاه‌های محمود احمدی‌نژاد در زمینه فرهنگ با عنوان «در زلال جاری فرهنگ» از سوی مرکز پژوهش و اسناد معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهور منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، مجموعه دیدگاه‌های محمود احمدی‌نژاد در زمینه فرهنگ با عنوان «در زلال جاری فرهنگ» از سوی مرکز پژوهش و اسناد معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهور منتشر شد که در این کتاب گزیده آراء و اندیشه‌های رییس‌جمهور در حوزه‌های فرهنگ و هنر که در همایش‌ها و محافل گوناگون بیان گردیده، منتشر شده و می‌توان گفت رویکرد و اهتمام دولت خدمتگزار را به این مقولات به خوبی تبیین و تشریح می‌سازد.

در مقدمه این کتاب آمده است: محمود احمدی‌نژاد بر این باور است که امروز نبرد ما با فاسدان عالم نه در عرصه‌های نظامی، که در میدان فرهنگ و هنر است، در این جبهه از قابلیت‌ها و توانمندی‌های بی‌نظیری برخوداریم و باید آنها را فعال کنیم.

همچنین رییس‌جمهور معتقد است پایه هنر عشق و نتیجه آن آزادی است. هنری ماندگار است که از عشق به ارزش‌های متعالی، حقیقت انسان، عدالت، آزادی و کرامت برخیزد و نتیجه‌اش آزادی انسان باشد.


نظرات کاربران 

یک پاسخ به "کتاب احمدی‌نژاد منتشر شد"

  1. سمیرا گفت:

    سلام من ساکن عسلویه هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان وادبیات فارسی هرجا دنبال کار میگردم پیدا نمیکنم خواهشا اگه کسی با این مدرک شغلی برام پیدا کرد به من اطلاع بده .من اینجا غریبم از تنهایی دیگه خسته شدم دوست دارم جایی کار کنم تا افسرده نشم ممنون میشم

ارسال یک پاسخ