رستم قاسمی پیشنهاد زنگنه را نپذیرفت
تاريخ ارسال خبر : 12 آگوست 2013 | ساعت 17:41 | کد خبر: 28051 | sv17 | چاپ این مطلب

مشاور وزیر نفت در امور حقوقی و بین‌الملل گفت: اینکه آقای زنگنه به آقای قاسمی پیشنهاد پُست در وزارت نفت جدید را داد صحت دارد اما آقای قاسمی به‌صراحت به وی اعلام کرد: پذیرش هرگونه سمتی در وزارت جدید نه به‌صلاح بنده است نه به‌صلاح شما.

ولی‌الله احمدوند در گفت‌وگو با  تسنیم اظهار داشت: اینکه آقای زنگنه به آقای قاسمی پیشنهاد پُست در وزارت نفت جدید را داده‌اند صحت دارد اما پاسخی که از قول آقای قاسمی در رسانه‌ها منتشر شده صحت ندارد.
 
وی افزود: ایشان به‌صراحت اعلام کرد که پذیرش هرگونه سمتی در وزارت جدید نه به‌صلاح بنده است نه به‌صلاح شما و نه منطقی است.
 
احمدوند تصریح کرد: آقای قاسمی در ادامه با ارسال پیامی به آقای زنگنه اعلام کردند که در آینده هرگونه کمکی از دستشان بربیاید به دولت یازدهم خواهند کرد و ایشان تأکید کرده‌اند که تمام تلاش خود را در جهت کمک به دولت یازدهم مبذول خواهند کرد چرا که آقای قاسمی خود را سرباز نظام می‌داند.
 
مشاور وزیر نفت در امور حقوقی و بین الملل درباره موضوع حمایت آقای قاسمی از زنگنه گفت: آقای قاسمی به‌زودی با حضور در مجلس مواضع خود را به اطلاع هیئت رئیسه و نمایندگان مجلس خواهد رساند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ