تساوی راه آهن و فجرسپاسی در اکباتان
تاريخ ارسال خبر : 16 سپتامبر 2011 | ساعت 1:26 | کد خبر: 6543 | sv32 | چاپ این مطلب

شرح بازی :راه آهن مثل بازی نفت و شهرداری تبریز برتری خود را در لحظات پایانی از دست داد تا علی دایی با عصبانیت بر بخت بد خودش لعنت بفرستد. آنها ۸امتیازی شدند و قبل از پایان بازی ملوان ـ نفت به رده دهم رسیدند. فجرسپاسی هم ۹ امتیازی شد و تا رده ششم بالا رفت. تیم کلانتری بعد از باخت‌های هفته‌های نخست در چند هفته اخیر نتایج خوبی گرفته است. گرچه آنها در بازی امروز هیچ برنامه خاصی به جز دفاع و استفاده از ضربات ایستگاهی نداشتند و در کسب این تساوی اندکی خوش‌شانس بودند.

شرح گل‌ها:

۱ـ۰(راه آهن): ارسال از جناح چپ علیرضا عباسفرد و ضربه فنی بهادر عبدی در داخل محوطه جریمه تبدیل به گل شد.

۱ـ۱(فجر): پرتاب اوت توسط خالق شفیعی و ضربه سر مهرداد کریمیان به گل تساوی فجرسپاسی تبدیل شد.

بهترین بازیکن: گرچه این بازی بدون لحظه‌های تاکتیکی و در سطحی ضعیف برگزار شد اما شاید بهادر عبدی و حسین کعبی را بتوان به عنوان بازیکنان خوب این مسابقه انتخاب کرد.
اتفاق ویژه:علیرضا عباسفرد در پایان بازی به شدت با سیروس سنگچولی دروازه بان فجر درگیر شدو این دو با وساطت سایرین از هم جداشدند. نکته دیگر تشویق حمید استیلی در ورزشگاه راه آهن بود که اولین ضدحمله به دایی محسوب می شود! .

گل: عبدی(۵۷) برای راه آهن، کریمیان (۸۸)

ورزشگاه راه آهن، اکباتان

داور: محسن قهرمانی

اخطار: کعبی، عالیشاه، عباس‌فرد(راه آهن)

راه آهن: حسن رودباریان، میرهانی هاشمی، ابراهیم کریمی، ستار زارع، حسین کعبی، امید عالیشاه(۸۸ سعید چاه‌جویی)، حسین پاشایی، حسین کاظمی، مجید باجلان(۵۴ مجتبی شیری)، بهادر عبدی(۸۴ حامد نورمحمدی)، علیرضا عباسفرد

سرمربی: علی دایی

فجرسپاسی: سیروس سنگچولی، خالق شفیعی، مجید حیدری(۶۰محمدمهدی نظری)، علیرضا جلیلی، مهدی رجب‌زاده، رضا حقیقی، یونس شاکری، مهرداد کریمیان، محمدرضا پورمحمد(۷۶ عباس کاظمیان)، حمیدجوکار(۷۵ امین شجاعیان)، ایوب کلانتری

سرمربی: علی‌اصغر کلانتری


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ