تاریخ مراحل نیمه‌نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا
تاريخ ارسال خبر : 17 سپتامبر 2013 | ساعت 14:58 | کد خبر: 28384 | sv61 | چاپ این مطلب

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، تاریخ رقابت‌های مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شده است.لیگ قهرمانی
به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رقابت‌های دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۲ در شهرهای سئول کره جنوبی، بوریرام تایلند، دوحه قطر و ریاض عربستان انجام می شود.

فردا و از ساعت ۱۵ و ۳۰ به وقت تهران، استقلال ایران در ورزشگاه بوریرام به مصاف تیم بوریرام تایلند می رود. دیدار مرحله برگشت در حالی انجام می شود که بازی رفت را در تهران استقلال یک بر صفر برده است. استقلال در صورت تساوی با هر نتیجه ای به مرحله نیمه نهایی صعود می کند و حتی در صورت شکست ۲ بر یک هم می تواند به جمع چهار تیم برتر آسیا برسد. البته شکست یک بر صفر استقلال در وقت قانونی ۹۰ دقیقه ای کار را به وقت اضافه می کشاند.

در دیگر بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی، تیم های اف سی سئول کره جنوبی و الاهلی عربستان در سئول به میدان می روند. این بازی ساعت ۱۴ به وقت تهران در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار می شود. بازی رفت تیم های اف سی سئول و الاهلی عربستان با نتیجه یک بر یک به پایان رسیده است.

برنده دو دیدار بوریرام – استقلال و سئول – الاهلی روز چهارشنبه سوم مهر ماه اولین بازی دور رفت مرحله نیمه نهایی را برگزار خواهند کرد و این در حالی است که برنده دیدار بوریرام – استقلال در دور رفت میهمان و در دور برگشت دیدار نیمه نهایی میزبان خواهد بود.

در صورت صعود استقلال ایران، این تیم در بازی برگشت به عربستان یا کره جنوبی خواهد رفت. بازی برگشت یک هفته بعد و در چهارشنبه ۱۰ مهرماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

در دیگر دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۱۸ و ۴۵ به وقت تهران تیم های لخویای قطر و گوانگژوی چین به مصاف هم می روند که دیدار رفت را تیم چینی دو بر صفر به سود خودش به پایان رسانده و با خیالی آسوده به قطر رفته است. از ساعت ۲۰ و ۴۵ هم الشباب عربستان در ورزشگاه بین المللی فهد میزبان کاشیوا ریسول ژاپن است تا تکلیف آخرین تیم مرحله نیمه نهایی مشخص شود. بازی رفت در ژاپن با نتیجه یک بر یک مساوی به پایان رسیده است.

با توجه به اعلام قبلی کنفدراسیون فوتبال، دیدار رفت مرحله نیمه نهایی سوم و دیدار برگشت این مرحله دهم مهرماه برگزار می شود. امسال بر خلاف دوره های گذشته فینال لیگ قهرمانان آسیا، به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و تک بازی نیست تا از این جهت با فینال لیگ قهرمانان اروپا تفاوت داشته باشد.

دیدار رفت فینال هم روز چهارم یا پنجم آبان برگزار می شود و دیدار برگشت طبق آخرین اعلام و به خاطر همزمان نبودن با فینال جام جهانی نوجوانان امارات، روز ۱۸ آبان برگزار می شود. استقلال ایران در صورت صعود به دیدار فینال در دیدار رفت میزبان خواهد بود و در دیدار برگشت میهمان است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ