۱۸ تا ۳۰ آبان زمان تقریبی تعطیلات نیم فصل
تاريخ ارسال خبر : 21 سپتامبر 2013 | ساعت 13:09 | کد خبر: 28443 | sv42 | چاپ این مطلب

زمان تقریبی تعطیلات نیم‌فصل لیگ برتر مشخص شد.تعطیلات نیم فصل
  هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور جمعه ۱۷ آبان به پایان می‌رسد و بدین ترتیب تعطیلات نیم‌فصل لیگ برتر از روز ۱۸ آبان آغاز خواهد شد. از سوی دیگر کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال از تاریخ ۹ تا ۱۹ نوامبر (۱۸ تا ۲۸ آبان) را به عنوان زمان برگزاری اردوی چهارم تیم ملی پیش از بازی با کویت در جام ملت‌های آسیا انتخاب کرده است. این تاریخ زمانی است که دبیر سازمان لیگ برتر به عنوان زمان پیشنهادی برای تعطیلات نیم‌فصل لیگ درنظر گرفته است و البته تاکید دارد که تاریخ تعطیلات نیم‌فصل نزدیک به ۲ هفته و فراتر از روز ۲۸ آبان خواهد بود.

به گزارش تسنیم، علی کاظمی اظهار داشت: ما تمهیدات لازم را برای زمان تعطیلات نیم فصل انجام اندیشیده‌ایم و منتظر هستیم تا با هماهنگی کارلوس کی‌روش و نظر تاج رئیس سازمان لیگ، مطابق با برنامه‌های سرمربی تیم ملی فوتبال زمان تعطیلات نیم‌فصل لیگ را مشخص کرده و برای تایید به هیئت رئیسه سازمان لیگ ارسال کنیم.

وی ادامه داد: از یک سو بعد از هفته پانزدهم لیگ برتر اردوی تیم ملی تشکیل می‌شود و از سوی دیگر روز ۱۸ آبان فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد. ما برای استقلال در روزهای ۳ و ۱۷ آبان در لیگ بازی پیش‌بینی کرده‌ایم که اگر استقلال به فینال لیگ قهرمانان برسد مسابقاتش در این ۲ تاریخ به تعویق می‌افتد و اگر هم از لیگ قهرمانان کنار برود که طبق برنامه بازی‌های لیگ خود را انجام خواهد داد.

دبیر سازمان لیگ برتر خاطرنشان کرد: بنابراین با توجه به این که اردوی تیم ملی از تاریخ ۱۸ تا ۲۸ آبان برگزار می‌شود ما همین مقطع را به عنوان تعطیلات نیم‌فصل پیش‌بینی کرده‌ایم که البته زمان آن چند روز بیشتر از زمان اردوی تیم ملی و حدودا تا ۳۰ آبان خواهد بود.

کاظمی ادامه داد: موضوع دیگری که باید آن را با کارلوس کی‌روش درمیان بگذاریم، احتمال برگزاری دیدارهای معوقه استقلال در زمان تعطیلات نیم‌فصل است. در این زمینه به احتمال زیاد هفته آینده جلسه‌ای برگزار خواهد شد و باید دید هیئت رئیسه سازمان لیگ و کادرفنی تیم ملی به چه ترتیبی در این زمینه تصمیم‌گیری خواهند کرد تا در صورت فراهم شدن شرایط، بازی‌های معوقه استقلال را در تعطیلات نیم‌فصل برگزار کنیم.

وی افزود: البته تمامی این مسائل پیشنهاد است و در نهایت هیئت رئیسه سازمان لیگ تصمیم نهایی را در این باره اتخاذ و اعلام خواهد کرد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ