مشکلات بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه به زودی رفع می‌شود
تاريخ ارسال خبر : 5 اکتبر 2013 | ساعت 12:01 | کد خبر: 28753 | sv34 | چاپ این مطلب

نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده مشکلات بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه به زودی رفع می‌شود.نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه

به گزارش ” عسلویه نیوز” حجت‌الاسلام موسی احمدی جمعه ‌شب در نشست با مسئولان و مردم نخل‌تقی اظهار داشت: مردم شهرستان عسلویه همواره و در هر شرایطی از نظام اسلامی دفاع کرده‌اند و شایسته بهترین خدمات هستند.

وی افزود: مشکلات مردم نباید بر زمین بماند و شوراها و سایر مسئولان باید مشکلات موجود را منتقل کنند تا بهترین تصمیمات در مورد آنها گرفته شود.

این نماینده مجلس در مورد آلایندگی منطقه عسلویه و نخل تقی خاطرنشان کرد: به مسئولین در مورد آلایندگی پارس جنوبی تذکر داده‌ایم که اتفاقی که در پارس جنوبی افتاده است در پارس شمالی نیفتد.

احمدی در ادامه در ارتباط با مشکل پیش آمده برای لنجداران در زمینه سوخت گفت: غیر بومی‌ها با کشتی‌هایشان عمان را مقصد خود اعلام می‌کنند اما می‌روند در این حوالی و برمی‌گردند تا سود بیشتری نسبت به سفر عمان داشته باشد که این موارد به زیان بومی‌های منطقه تمام می‌شود.

وی در ارتباط با مشکلات راه‌اندازی بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه نیز اظهار کرد: بیمارستان تامین اجتماعی یک درمانگاه بوده؛ تا اینکه قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعی از دوستان به بازدیدی از آن می‌آیند و متوجه می‌شوند که این ساختمان که گفته می‌شود بیمارستان است در واقع یک دی کلینیک است و بیمارستان نیست و این در واقع از مشکلات طولانی شدن این طرح بود.

احمدی ادامه داد: ماه قبل درمانگاه به بیمارستان تبدیل شده و هم اکنون دنبال مجوز برای گرفتن نیروهای آن هستیم و برای حل این مشکل در هفته آینده با وزیر جلسه‌ای خواهم داشت.


نظرات کاربران 

یک پاسخ به "مشکلات بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه به زودی رفع می‌شود"

 1. رضا گفت:

  باعرض ادب واحترام به دوستانی که سعی کرده ودرتلاشند
  که بیمارستان پایتخت اقتصادی ایران بعنوان حداقل انتظارات مردمی راه اندازی
  شود.جای بسی تاسف است اگر در این قضیه بخواد مشکل ایجادکنه.
  دوستانی که با کم کاری وبی مبالاتی مانع از راه اندازی بیمارستان میشوند
  اگر نمی دانند،بدانند که ناخواسته مرتکب گناه وآن هم از نوع بسیار بزرگ آن
  یعنی حق الناس میشوند.
  قطعا اگر در این گذر به هر عنوان صدمه ای به کسی وارد شود وبعلت نداشتن مراکز درمانی دچار ضرروزیان شوند،آقایان کار خراب کن مقصرند چه قانونا وچه شرعا .مطمئن باشند مشکلات ناخواسته هم درگذر زمان متوجه آنان ومهم تر از همه دادگاه وجدان آنان خواهد شد.
  البته تلاش در رفع مشکلات این موضوع واقعا صالحات وباقیات بزرگ در کارنامه دوستان پیگیر خواهد بود ومهم تر از همه دعای خیر مردم این که با لاترین سرمایه مادی ومعنوی خواهد بود

ارسال یک پاسخ