بوروکراسی، مانع راه‌اندازی بیمارستان عسلویه
تاريخ ارسال خبر : 9 اکتبر 2013 | ساعت 16:00 | کد خبر: 28874 | sv40 | چاپ این مطلب

“عسلویه نیوز” شهرستان عسلویه که این روزها به‌عنوان پایتخت انرژی کشور شناخته شده و سال‌هاست که جمعیت آن به‌دلیل استقرار تجهیزات نفت و گاز و هجوم انبوه نیروی انسانی برای اشتغال در این تجهیزات، افزایش شدیدی یافته است، از داشتن یک بیمارستان محروم است.بیمارستان

به گزارش “عسلویه نیوز” به نقل از همشهری آنلاین با این حال از ۸سال قبل ساخت یک بیمارستان در منطقه آغاز شد و امروز ساختمان آن تکمیل شده و ظاهرا تجهیزات مورد نیاز هم نصب شده است اما خبری از بهره‌برداری از آن نیست. فرماندار عسلویه ایراد کار را از سازمان تأمین اجتماعی می‌داند. مجید محمدی به مهر گفته است: از ۷‌ماه پیش که بنده به‌عنوان فرماندار عسلویه منصوب شدم، ساختمان بیمارستان تأمین اجتماعی عسلویه حدود ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته که در این چند ماهه و در نخستین اقدام، پروژه را به صددرصد رساندیم.

وی افزود: در این مدت، معاون عمرانی فرمانداری را به‌عنوان نماینده مقیم در محل تا تکمیل پروژه مستقر کردیم. فرماندار عسلویه تصریح کرد: بوروکراسی خاص سازمان تأمین اجتماعی باعث تأخیر در راه‌اندازی بیمارستان تأمین اجتماعی عسلویه شده است.

محمودی خاطرنشان کرد: با درآمد حاصل از تأمین اجتماعی در عسلویه با توجه به حجم بالای جمعیت بیمه‌شده تحت پوشش در شهرستان، به راحتی می‌توان در کوتاه‌ترین زمان، بیمارستانی مانند این بیمارستان احداث کرد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ