حسین هدایتی بازداشت شد + تکذیبیه
تاريخ ارسال خبر : 10 اکتبر 2012 | ساعت 17:26 | کد خبر: 20335 | sv7 | چاپ این مطلب

وکیل حسین هدایتی دولابی گفت: موکلم در حال حاضر در دفترش حضور دارد و خبر بازداشت وی را به شدت تکذیب می‌کنم. همچنین از رسانه‌ای که خبر بازداشت وی را منتشر کرده شکایت خواهیم کرد. به گزارش مشرق به نقل از فارس، پلیس حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین و ملوان انزلی را با حکم قضایی به دلیل بدهی سنگین بانکی بازداشت کرده است.

حسین هدایتی توسط پلیس آگاهی بازداشت شده است.

حسین هدایتی سرمایه دار تهرانی متولد سال ۱۳۴۲ تهران است که از دهه ۸۰ به سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش به ویژه فوتبال علاقه‌مند شده است.

جزئیات این خبر متعاقبا منتشر خواهد شد.


خبر بازداشت حسین هدایتی تکذیب شد

آرش نجفی ـ وکیل مالک باشگاه ملوان و رییس هیات مدیره باشگاه استیل‌آذین ـ در گفتگو با ایسنا درباره اخباری مبنی بربازداشت موکلش تصریح کرد: برخی رسانه‌ها خبر بازداشت حسین هدایتی دولابی را منتشر کردند اما ایشان در حال حاضر در باشگاه هستند. ما هم دلیل اصلی این شایعه‌سازی‌ها را در این شرایط نمی‌دانیم.

وی ادامه داد: موکلم قصد دارد امروز از رسانه‌ای که چنین خبری را منتشر کرده شکایت کند. وی هیچ‌گونه تخلفی انجام نداده است که بخواهد به دلیل آن بازداشت شود.

نجفی تاکید کرد: ما این خبر را به شدت تکذیب می‌کنیم و قطعا از آن رسانه هم شکایت خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، روز گذشته مراسم معارفه پرویز مظلومی ـ سرمربی جدید تیم فوتبال استیل‌آذین گهر ـ برگزار شد که حسین هدایتی در این مراسم حضور نداشت و این غیبت موجب بوجود آمدن حرف و حدیث‌هایی در بین خبرنگاران حاضر در مراسم شد.

با وجود آنکه مظلومی در این رابطه گفته بود هدایتی عمل جراحی داشته است، برخی رسانه‌ها اعلام کردند که حسین هدایتی به دلیل بدهی میلیاردی بانکی در بازداشت به سر می‌برد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ