تجربه مهندس تبادار در تعامل با نفت می تواند منطقه عسلویه را متحول کند
تاريخ ارسال خبر : 12 اکتبر 2013 | ساعت 22:53 | کد خبر: 28932 | sv24 | چاپ این مطلب

“عسلویه نیوز” بوهندی نجفی رییس شورای شهر نخل تقی گفت: انتخاب مهندس تبادار تأثیر مثبت و بسزایی در پیشرفت  توسعه شهرستان عسلویه خواهد  شد.

شورای شهرستان

به گزارش “عسلویه نیوز” بوهندی نجفی رییس شورای شهر نخل تقی در خصوص انتخاب استاندار بوشهر در مصاحبه با نسیم جنوب گفت: حماسه حضور ۲۴ خرداد و انتخاب دکتر روحانی و تشکیل دولت تدبیر  و امید باعث بروز امیدواریهای فراوان گردید. در استان بوشهر نیز همانند دیگر استان های کشور، فعالان سیاسی و اجتماعی و دست اندرکاران ستادهای دکتر روحانی در استان بوشهر، مهندس تبادار را جزو بهترین و مناسب ترین گزینه استانداری استان بوشهر دانستند. پشتوانه این تصمیم مدیریت خوب و شایسته مهندس در دوران اصلاحات بود. مردم شهرستان عسلویه، خاطرات خوبی از دوران تصدی مهندس تبادار در استانداری بوشهر داشتند. تمام قدم های اولیه برای ارتقاء عسلویه به شهرستان، ایجاد ساختارهای فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی منطقه در زمان این فرد لایق و کاردان برداشته شد. با توجه به نگرش و سطح مدیریت ایشان و نیز اشرافیت کامل وی بر استان و مقبولیتی که بین اقشار مختلف جامعه دارند، از ایشان گزینه مناسب استانداری بوشهر ساخته است.

رییس شورای شهر نخل تقی با اشاره به لزوم تعامل بین استان بوشهر با وزارت نفت اظهار داشت: انتخاب مهندس زنگنه به عنوان وزیر نفت، باعث خوشحالی مردم شهرستان عسلویه گردید، چرا که در زمان  تصدی ایشان ، وزارت نفت کمکهای زیادی به منطقه انجام داده ضمن این که نگاه انسان دوستانه ایشان به اهالی منطقه، تعامل بین مردم  و مسئولین نفت را باعث گردیده است. در این بین انتخاب آقای تبادار به عنوان استانداری بوشهر  با ارتباط خوبی که با مهندس زنگنه و کابینه دولت تدبیر و امید دارد، می تواند زمینه ساز بیشتر پیشرفت منطقه عسلویه باشد، چشم اندازی که چشم انداز به روز و علمی و دربرگیرنده رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی و عمرانی و خدماتی باشد، قطعا انتخاب آقای تبادار تأثیر مثبت و بسزایی در پیشرفت  توسعه شهرستان عسلویه خواهد شد.

 

ناصر بوهندی رییس شورای دهستان زبار شهرستان عسلویه :

تجربه مهندس تبادار در تعامل با نفت می تواند منطقه عسلویه را متحول کند

ناصر بوهندی رییس شورای دهستان زبار – شهرستان عسلویه در خصوص انتخاب استاندار بوشهر در مصاحبه با نسیم جنوب گفت: بعد از لبیک گفتن به فرموده های مقام معظم رهبری و خلق حماسه سیاسی در ۲۴ خرداد و اقبال بی نظیر مردم در پای صندوق های رای که حاکی از حماست سیاسی نظام قائم و ولایت مداری استان بوشهر بود و بر طبق نظرسنجی های انجام شده به نظر می رسد انتخاب آقای مهندس تبادار به عنوان نماینده عالی دولت در استان بوشهر یک انتخاب شایسته خواهد بود. گرچه ما به عملکرد دولت تدبیر و امید بسیار خوش بین هستیم.

ناصر بوهندی با اشاره به تجربه موفق مهندس تبادار در دوره استانداری خود با پارس جنوبی اظهار داشت: مطمئنا تجربه مهندس تبادار و آشنای ایشان با ریز مشکلات  عسلویه بیش از هشت سال گذشته و اهمیت عسلویه در برنامه های مهندس زنگنه وزیر نفت، در صورت استانداری دوباره مهندس تبادار می تواند این منطقه را متحول سازد و به عنوان الگویی از توسعه  مناطق  نفتی مطرح شود.

 

رئیس شورای بخش چاه مبارک عسلویه:

مهندس تبادار، کاردان و لایق استانداری بوشهر

رئیس شورای بخش چاه مبارک عسلویه در مصاحبه با نسیم جنوب با اشاره به احتمال استانداری مهندس تبادار اظهار داشت: در بحث استانداری بوشهر همه گزینه های معرفی شده افراد لایق و خدمتگزار هستند ولی به نظر من جناب آقای تبادار شخصیتی لایق و کاردانی است که در زمانی هم که ایشان استاندار بوشهر بودند، کارهای ماندگاری انجام داده اند و واقعا ایشان از افراد لایق، کاردان و دارای لیاقت برای امر استانداری می باشند. 

بوهندی کمالی افزود: با استانداری تبادار به دلیل آشنائی ایشان با مهندس زنگنه وزیر نفت و آشنائی کامل با مشکلات شهرستان عسلویه، امیدواریم که در تعامل استانداری بوشهر با وزارت نفت حداقل یک خدمتی برای این شهرستان صورت گیرد و ایشان بتواند از حقوق حقه مردم دفاع کند و مردم به حق خودشان برسند. همانطور که همه شاهد هستند مردم شهرستان عسلویه در بحث انتخابات ریاست جمهوری اخیر سنگ تمام گذاشتند و مشارکت مردم شهرستان عسلویه در این انتخابات بالای ۹۰ درصد بوده و این نشان می دهد که دولت تدبیر و امید در این منطقه محروم مقبولیت زیادی دارد و مردم هم انتظار دارند تا از طرف آقای روحانی و دولت ایشان خدمتی برای این شهرستان صورت گیرد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ