میثاقیان: کره‌جنوبی،برزیل نیست که بترسیم
تاريخ ارسال خبر : 13 اکتبر 2012 | ساعت 12:49 | کد خبر: 20413 | sv13 | چاپ این مطلب

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: تیم ملی کره جنوبی از ترس رویارویی با ایران یک هفته زودتر به ایران آمده تا با شرایط اینجا آشنا شود.


اکبر میثاقیان افزود: اکنون زمان حمایت از تیم ملی ایران و اتحاد برای پیروزی مقابل کره جنوبی است.

به گزارش ایسنا،وی با بیان اینکه تیم ملی ایران به عنوان یکی از قدرت‌های آسیا ترس را پیش از بازی به حریفان وارد می کند، اظهار کرد: به نتیجه گرفتن تیم ملی برابر کره جنوبی بسیار امیدوارم و قطعأ می‌توانیم در تهران جشن پیروزی بگیریم.

میثاقیان با اشاره به اینکه در روز ۲۵ مهر تمامی اهالی فوتبال چشم انتشار حضور ۱۰۰ هزار هوادار در ورزگشاه آزادی است، تصریح کرد: در این دیدار بار دیگر باید مردم با حضور یکدل و وحدت انگیز خود در ورزشگاه لرزه بر تیم حریف وارد کنند و بازیکنان تیم ملی با یک پیروزی شیرین به نوعی جبران حمایت‌های هواداران کرده باشند.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم المهدی هرمزگان همچنین درباره تیم ملی کره جنوبی خاطرنشان کرد: تیم ملی کره جنوبی تیم ملی برزیل نیست که تیم ایران بخواهد برای مصاف با آن به خود ترس راه دهد بلکه همچون گذشته باید با اقتدار وارد میدان شد و نشان دهیم که همچنان جز قدرت‌های برتر آسیا هستیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم با پیروزی تیم ملی کشورمان برابر کره جنوبی علاوه بر تجدید قوا مجدد انگیزشی فوتبال ایران، شروعی مجدد برای رسیدن به جام جهانی برزیل باشد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ