قیمت برخی اجناس در دشتستان پایین می‌آید
تاريخ ارسال خبر : 15 اکتبر 2012 | ساعت 9:45 | کد خبر: 20527 | sv53 | چاپ این مطلب

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان گفت: روزهای آینده شاهد پایین آمدن قیمت‌ برخی اجناس در بازار در سطح شهرستان دشتستان خواهیم بود.

خبرگزاری فارس: قیمت برخی اجناس در دشتستان پایین می‌آید

به گزارش “عسلویه نیوز” ابوالقاسم محمدزاده در جلسه کارگروه تنظیم بازار برازجان اظهار داشت: دولت تمهیداتی برای پایین آوردن قیمت اجناس اندیشیده که امیدوار هستیم موجبات رضایت خاطر شهروندان را فراهم کند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان ضمن ارایه گزارشی از وضعیت بازار و نوسان قیمت‌ها طی روزهای گذشته به رشد ۳۰ درصدی روغن و برنج اشاره کرد و افزود: اخیرا ۳۰۰ تن برنج توزیع شده و هم اکنون نیز ۷۰۰ تن دیگر آماده توزیع داریم که ظرف روزهای آینده با قیمت دولتی توزیع می‌شود.

محمدزاده تصریح کرد: طی روزهای آینده شاهد پایین آمدن برخی قیمت‌ها در بازار در سطح شهرستان دشتستان خواهیم بود.

وی با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان خاطرنشان کرد: در ماه گذشته ۱۱ نانوایی را در دشتستان به جرم کم‌فروشی و گرانفروشی پلمپ کردیم.

معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرماندار دشتستان نیز بیان کرد: ما از هفته آینده باید منتظر کاهش ۱۵ درصدی قیمت لبنیات در شهرستان باشیم.

کوروش دهقان عنوان کرد: وظیفه ما کم کردن فشار بر مردم و بهبود اقتصاد آنها است و تمام مسئولان باید در این مسیر اهتمام ورزند.

وی ادامه داد: جلوی افراد سودجو را باید گرفت و در صورت لزوم مغازه‌های آنان نیز باید پلمب شود؛ فروشگاه‌ها حتما باید اتیکت نصب کنند چون اتیکت خود باعث معلوم بودن قیمت برای مردم و جلوگیری از گرانفروشی است.

دهقان از مسئولان تعزیرات، صنعت، معدن و تجارت و مجمع امور صنفی خواست قیمت‌ها را کنترل و هر هفته دو بار قیمت‌ها را به فرمانداری گزارش دهند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ