- Assalouyeh News – پایگاه خبری شهرستان عسلویه - https://assalouyehnews.com -

کریمی برای بازگشت به پرسپولیس موافقت کرد

عضو کمیته فنی پرسپولیس گفت: علی کریمی برای بازگشت به پرسپولیس موافقت خود را اعلام کرد.


حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت‌: روز گذشته در جلسه‌ای با علی کریمی شرکت کردیم و این بازیکن که واقعا قلبش برای پرسپولیس می‌تپد موافقت خود را برای بازگشت به پرسپولیس اعلام کرد.

وی افزود: همه چیز طبق برنامه رو به جلو می‌رود، حالا باید با ژوزه نیز جلسه‌ای بگذاریم و ظرف امروز و فردا کار را تمام کنیم. خوشبختانه رویانیان نیز موافق بازگشت کریمی است. انشاءالله به زودی این مووضع ختم به خیر می‌شود.

استیلی درباره بازی پرسپولیس مقابل مس کرمان نیز گفت: متاسفانه بچه‌ها نتوانستند بازی خوبی را مقابل مس با انگیزه به نمایش بگذارند، امتیاز این بازی بسیار برای قرمزپوشان حیاتی و مهم بود، حتی یک امتیاز هم می‌توانست به پرسپولیس کمک کند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و بسیار ناراحت‌کننده بود.

وی افزود: پرسپولیس باید بازی با مس را فراموش کند و به بازی مهم با پیکان فکر کند. امیدوارم قرمزپوشان قبل از تعطیلات حتما ۳ امتیاز بازی با پیکان را بگیرند تا از لحاظ روحی و روانی شکست مس را فراموش کنند. بعد از این بازی‌ها تعطیلاتی پیش‌روی پرسپولیس خواهد بود که می‌توانند از آن استفاده بهینه‌ای داشته باشند. در حال حاضر به نظرم مشکل پرسپولیس روحی و روانی است که باید زودتر از آن خارج شوند.

وی در مورد بی‌احترامی به مهرداد پولادی در ورزشگاه باهنر کرمان خاطرنشان کرد: متاسفانه اتفاقات بدی در ورزشگاه باهنر کرمان افتاد، باید تماشاگران ما فرهنگ‌شان درست شود، هواداران خونگرمی که تیم‌های خود را تنها نمی‌گذارند اما در قبال پولادی رفتار خوبی انجام نشد.

استیلی افزود: پولادی برای مس کرمان زحمت کشیده است و خوب نبود که اینطور با این بازیکن با اخلاق و با غیرت برخورد کرد. او برای تیم ملی‌مان وقتی به میدان می‌رود از جان مایه می‌گذارد و من امیدوارم که دیگر شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم.

استیلی در پایان خاطرنشان کرد: در همه جای دنیا این مسئله وجود دارد که برخی از هواداران از بازیکنی ناراحت باشند، مثلا رونالدو وقتی به ورزشگاهی می‌رود، هو می‌شود اما به او فحش نمی‌دهند، چون در روحیه بازیکن و حتی تیم فوتبال یک کشور و مسائل اجتماعی تأثیرگذار است. پس باید بدانیم که اینگونه مشکلات را باید هرچه زودتر از فوتبال کشورمان پاک کنیم، چون شأن ورزش ما بالاتر از این حرف‌ها است. من امیدوارم که پولادی خویشتن‌دارتر باشد و همه بازیکنان ما با اینگونه مسائل حرفه‌ای‌تر برخورد کنند حتی اگر سخت باشد.