بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) : واکنش به نامه‌نگاری‌های سران قوا
تاريخ ارسال خبر : 29 اکتبر 2012 | ساعت 17:14 | کد خبر: 21224 | sv12 | چاپ این مطلب

ما دانشجویان بسیجی نیز از طرفین می‌خواهیم با احترام کامل به این نهاد حقوقی، به حکمیت و داوری وی پایبند بوده و به حل و فصل این مسئله فرعی بپردازند.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در واکنش به نامه‌نگاری‌های سران قوا، طی بیانیه‌ای تاکید کردند: در صورت ادامه روند فعلی اختلاف‌افکنان جایی در بین ملت متحد، مقاوم و انقلابی ندارند.

به گزارش سوک به نقل از فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) بیانیه‌ای را در واکنش به نامه‌ نگاری اخیر روسای قوای مجریه و قضائیه صادر کردند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هنوز وصایای حضرت روح الله(ره) و نصایح دلسوزانه رهبر معظم انقلاب برای حفظ اتحاد و همدلی میان مسئولان و کارگزاران نظام از یاد نرفته و همچنان توصیه‌های مکرر ایشان در گوش دلسوزان و دلبستگان انقلاب اسلامی می‌پیچد که دوباره شاهد علنی شدن اختلافات داخلی میان برخی مسئولان کشور در فضای عمومی جامعه هستیم.

اگرچه هیچ مجموعه‌ای را خالی از اختلاف و کاملاً یک‌دست نمی‌توان یافت، اما آنچه که دل ملت شریف ایران را به درد می‌آورد و موجب امیدواری دشمنان قسم خورده نظام می‌شود، طرح علنی اختلافات بین سران نظام است.

آنچه که باید در تاریخ ثبت و ضبط شود، اختلاف‌های داخلی و برداشت‌های سلیقه‌ای از قانون نیست بلکه اتحاد و یکپارچگی ملت ایران و صفوف به هم فشرده شده امت اسلامی در برابر جبهه کفر و شرک و نفاق است.

رؤسای محترم قوه قضائیه و مجریه!

مگر نمی‌بینید صحنه را، تجهیز را، صف‌‌‌‌‌‌‌آرائى‌‌‌‌‌‌‌ها را، دهان‌هاى با حقد و غضب گشوده شده و دندان‌هاى با غیظ به هم فشرده شده علیه انقلاب و علیه امام و علیه همه‌‌‌‌‌‌‌ این آرمان‌ها و علیه همه‌‌ آن کسانى که به این حرکت دل بسته‌‌‌‌‌‌‌اند، پس اینگونه نامه پراکنی‌ها چه معنا دارد؟

در شرایطی که کشور بیش از گذشته به همدلی و اتحاد کلمه مسئولان نظام برای خدمت رسانی مضاعف و رشد و پیشرفت و بالندگی نیاز دارد اینگونه نقش آفرینی و بازی در پازل دشمنان در روند دستیابی به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی جایی نداشته و ندارد.

اگرچه معتقدیم مسئله اصلی کشور چیزی به جز پرداختن به بازدید رئیس قوه مجریه از زندان اوین است، اما از حضرت آیت‌الله شاهرودی به عنوان رئیس هیئت عالی حل اختلاف قوا می‌خواهیم به مسئولیت تاریخی خود متعهد بوده و قضیه اخیر را به بهترین نحو ممکن تدبیر کنند.

ما دانشجویان بسیجی نیز از طرفین می‌خواهیم با احترام کامل به این نهاد حقوقی، به حکمیت و داوری وی پایبند بوده و به حل و فصل این مسئله فرعی بپردازند.

در پایان ضمن تأکید بر بیانیه قبلی و با هشدار نسبت به مسئولان در خصوص ادامه نامه پراکنی‌ها و طرح علنی اختلافات اعلام می‌کنیم؛ در صورت ادامه روند موجود، تردیدی برای ملت ایران حاصل نخواهد شد که اختلاف افکنان به دنبال خدمت‌رسانی و رفع مشکلات جدی کشور نخواهند بود و البته آنان جایی در بین ملت متحد و مقاوم و انقلابی ایران نخواهند داشت.

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ