امروز یا فردا به اردوی تیم ملی فوتسال می روم
تاريخ ارسال خبر : 31 اکتبر 2012 | ساعت 12:07 | کد خبر: 21320 | sv12 | چاپ این مطلب

علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال برای شرکت در جلسه فوتسال فیفا و حضور در مراسم افتتاحیه رقابتهای جام جهانی فوتسال به بانکوک رفته است.


    به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،کفاشیان با اشاره به برگزاری نشست های مختلف در بانکوک گفت: امروز نشست مسئولان فدراسیون ها و کمیته ها فوتسال کشورهای حاضر در جام جهانی با مسئولان فیفا، کمیته فوتسال فیفا و کمیته برگزاری رقابتهای جام جهانی برگزار شد که گزارش کاملی از برگزاری مسابقات تیم های حاضر در جام جهانی ارائه شد. همچنین کمیته مسابقات فیفا طرحی از اولین برنامه های پیش بینی شده برای مسابقات را ارائه کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: مسئولان فدراسیون فوتبال تایلند، از عدم افتتاح سالن اصلی برای مراسم افتتاحیه عذرخواهی کردند و قرار شد که این سالن برای مراسم اختتامیه آماده شود که فیفا و کمیته فوتسال فیفا پذیرفت. در این جلسه ناظران داوری و ناظران بازیها معرفی شدند. همچنین کمیته بازاریابی فیفا گزارشی از بحث اسپانسرینگ و تبلیغات وحق پخش تلویزیونی مسابقات ارائه کرد که بسیار مفید و جالب توجه بود.کمیته مسابقات هم گزارش فنی از نحوه آماده سازی تایلند برای برگزاری جام جهانی و همچنین نحوه آماده سازی تیم های حاضر در رقابتهای جام جهانی تایلند را ارائه کرد. کمیته های پزشکی کنترل دوپینگ و کمیته انضباطی هم به حاضران در جلسه گزارشهایشان را دادند و جلسه یک ساعت و نیمه با ارائه گزارشهای مختلف به پایان رسید و کمیته فوتسال فیفا اعلام کرد که جلسه آتی این کمیته ۱۷ نوامبر برابر با ۲۷ آبان است.

کفاشیان با اشاره به حضورش در تمرینات تیم ملی فوتسال گفت: درگیر حضور در جلسات مختلف و متعدد هستم اما ظرف امروز یا فردا در تمرین های تیم ملی فوتسال حضور پیدا خواهم کرد و به تیم ملی فوتسال سرخواهم زد. فردا مراسم افتتاحیه در بانکوک برگزار می شود و بسیاری از بازیها در خود بانکوک و برخی بازیها در سالن های حومه شهر بانکوک برگزار می شود

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ