کارنی:می‌دانم پرسپولیس یک تیم مردمی است
تاريخ ارسال خبر : 13 نوامبر 2012 | ساعت 12:06 | کد خبر: 21859 | sv18 | چاپ این مطلب

هافبک استرالیایی پرسپولیسی‌ها گفت: دفعه اولی است که به ایران آمده‌ام و امیدوارم دست خالی ایران را ترک نکنم.http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00942905.gif
   
 دیوید کارنی پس از حضورش در ایران اظهار داشت: دفعه اولی است که موفق شدم به ایران بیایم. البته قبل از ورودم به ایران شناختی از این کشور پیدا کردم و تا حدودی از فرهنگ مردم ایران آشنا هستم.

وی افزود: می دانم که پرسپولیس یک تیم مردمی است و امیدوارم که بهترین روزهای خودم را در ایران سپری کنم و دست خالی اینجا را ترک نکنم.

به گزارش فارس، کارنی در پاسخ سؤالی که آیا از فوتبال ایران شناخت داری یا خیر، نیز گفت: بله. به اندازه خودم فوتبال را می شناسم،اما کافی نیست. با توجه به اینکه بازی‌های تیم ملی ایران را چند بار در جام جهانی دیده‌ام، شناخت خوبی از فوتبال ایران پیدا کرده‌ام. امیدوارم که بتوانم در این فوتبال که بازیکنان خوبی هم دارد، عضویت پیدا کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در بهترین شرایط در تمرینات پرسپولیس شرکت خواهم کرد و امیدوارم هرچه سریع‌تر تمرینات خودم را برای اینکه نظرها را به خودم جلب کنم، آغاز کنم و در تیم خوب و بزرگ پرسپولیس عضویت رسمی پیدا کنم.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ